O Orliku słów kilka ...

Cztery wydarzenia z ostatnich kilku miesięcy zebrane - od najnowszego.

Chobienice ...

Dziesięć minut do meczu z Gwiazdą Siedlec o w drużynie gości tylko dwie osoby. Kiedy już chcieliśmy grać między sobą dojechało kilka osób - dokładnie pięć. Hura goście się zebrali na mecz u siebie !!! Czasami zastanawiam sie czy Ci którzy są odpowiedzialni w Gminie Siedlec za dotacje dla drużyn dziecięcych nie powinni pojawiać sie na meczach i treningach aby wiedzieć jak pięknie marnują czasami kasę. Dotując kluby które mają drużyny dziecięce tylko po to by wypełnić wymogi licencyjne.

Ale miało być o piłce. Wygrywamy 11:1 co mówi samo za siebie.

Tuchorza...

W jeden z nielicznych ładnych dni kwietnia przyjechała do nas druzyna Muksu Wolsztyn. Nasi zawodnicy w tym meczu musieli zagrać na bardzo przyzwoitym poziomie tak aby na koniec cieszyć się z wygranej. I tak też sie stało pełne zaangażowanie pozwoliło na zdobycie jednej bramki więcej 3:2 i ogromna radość głównie dlatego że włożyliśmy w ten mecz bardzo dużo siły.

Jaromierz....

Pierwsza połowa rozgrzewka pełen bardzo dobry spokój. Wyrównany mecz obydwu ekip. Strzelamy bramkę po składnej drużynowej akcji. I niestety nastąpiła druga połowa a tam kompletny klops... tak jakby zabrakło nam energii dostajemy aż siedem bramek na boisku nie istniejemy. Duży smutek bo to druga porażka po nieudanych mistrzostwach.

Kębłowo...

Finał mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego.

Eliminacje które odbyły się w Mochach były bardzo dla nas udane. A więc co stało sie w Turnieju Finałowym - NIE WIADOMO. Jednak nasze dwie drużyny w dziesięciu swoich meczach przegrały wszystko co można było strzeliliśmy tylko jedną lub dwie bramki na 10 meczy po 10min. Wynik bardzo negatywny.

Dlatego cały czas jest powtarzane nie możemy patrzeć na to że pokonujemy z łatwością słabych TRZEBA dążyć do tego aby gonić w umiejętności gry w piłkę silniejszych od nas tak aby się rozwijać.