Emocje, stres. pierwszy ligowy mecz :)

Pierwsi zawodnicy w szatni zjawili sie już na blisko godzinę przed planowaną zbiórką. Każdy zawodnik wchodząc do szatni twierdził że jest pewny siebie - w końcu graliśmy już dość sporo meczy kontrolnych.

A tu nagle nastał czas prawdziwego ligowego debiutu i pojawił się STRES

Pierwsze minuty dobitnie pokazały kto ma bardziej doświadczoną drużynę - goście z Jaromierza. Pięć minut a tu nagle wbijają nam dwie bramki na szczęście z każdą udaną akcją nakręcamy sie pozytywnie, doprowadzamy do stanu 3:2 dla nas na koniec pierwszej połowy. Drugą połowę to wymiana cios za cios, tyle że to My zdołaliśmy wyprowadzić więcej skutecznych akcji. Dzięki czemu uzyskujemy korzystny wynik w ligowym debiucie 6:5.

Jednak nie wynik w tym dniu był najważniejszy a możliwość silnej integracji miedzy dziećmi rodzicami kibicami. Wynik we współzawodnictwie tak młodych zawodników jest sprawą  drugorzędną.